Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Bank Spółdzielczy w Sierakowicach , działając na podstawie § 73 ust. 1 pkt 4 obowiązującego „Regulaminu świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów indywidualnych”, oraz § 65 ust. 1 pkt 4 obowiązującego „Regulaminu świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów instytucjonalnych ”,   od dnia 01 listopada 2020 r. wprowadza zmiany do  „ Taryfy prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe świadczone w walucie krajowej”.

Taryfa będzie dostępna w oddziałach Banku oraz na stronie internetowej - LINK.


Informujemy, że przysługuje Państwu prawo zgłoszenia sprzeciwu wobec proponowanych zmian bądź wypowiedzenia umowy ze skutkiem natychmiastowym bez ponoszenia opłat, o ile informacja o sprzeciwie lub wypowiedzeniu zostanie zgłoszona do Banku przed dniem wejścia w życie zmian, tj. przed  01 listopada 2020 roku.

Jeżeli przed datą wejścia w życie zmian nie zostanie przez Państwa złożony sprzeciw, nowe warunki obowiązywać będą Państwa od dnia 01 listopada 2020 roku. Jeżeli natomiast zgłoszą Państwo sprzeciw i nie wypowiedzą umowy, umowa taka wygaśnie z dniem poprzedzającym dzień wejścia w życie zmian, bez ponoszenia opłat.      

 


 

Jednocześnie miło nam poinformować, że już wkrótce zaoferujemy Państwu nową usługę SGB ID stanowiącą bezpieczne narzędzie służące potwierdzaniu tożsamości online w usługach komercyjnych i publicznych.

SGB ID to uniwersalne rozwiązanie, które pozwoli na bezpieczne potwierdzanie tożsamości m.in. na tych platformach usług publicznych:

  • obywatel.gov.pl
  • epuap.gov.pl
  • gabinet.gov.pl
  • ceidg.gov.pl
  • pacjent.gov.pl

Zapraszamy do oddziałów Banku Spółdzielczego w Sierakowicach.

W przypadku pytań bądź wątpliwości z Państwa strony  , nasi Pracownicy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. Od 7:00 do 16: 00.

Z poważaniem 

Zarząd Banku Spółdzielczego w Sierakowicach

 

« wstecz

Kontakt

Mapa dojazdu

[obiekt mapy]

ul. Kartuska 3 83-340 Sierakowice
Tel.:  58-684-67-30
   58-681-65-22
Fax.: 58-684-67-39
E-mail: centrala@bssierakowice.pl
Kod SWIFT: GBWCPLPP