UWAGA!

Ostrzegamy przed kolejną kampanią oszustów

Jak informuje bank SGB ponownie ruszyła kolejna kampania cyberprzestępców. Tworzą oni strony łudząco podobne do stron bankowości internetowej banków i za ich pomocą wyłudzają dane od klientów banków.
Do promowania fałszywych stron wykorzystują m.in. pozycjonowane reklamy w serwisie Google, wiadomości e-mail, SMS oraz wyszukiwarki internetowe (jako wyniki mogą pojawić się fałszywe strony).

W związku z tym przypominamy o kilku zasadach bezpieczeństwa:

  • adres Bankowości Internetowej Banku Spółdzielczego w Sierakowicach to: https://online.bssierakowice.pl/ - przypominamy aby zawsze weryfikować czy w pasku adresu przeglądarki znajduje się ten właśnie adres
  • na podany powyżej adres należy wchodzić bezpośrednio lub poprzez stronę www Banku - https://bssierakowice.pl/ (po wejściu na stronę, należy kliknąć w znajdujący się w prawym górnym rogu strony  przycisk "Bankowość Internetowa" z zieloną kłódką)
  • pamiętajmy, żeby nie klikać w linki prowadzące do Bankowości Internetowej, które dostaliśmy w wiadomościach SMS czy e-mail lub z korespondencji na czatach

Wszystkie wątpliwości dotyczące wiarygodności otrzymywanych przez Państwa informacji oraz podejrzane wiadomości, które Państwo otrzymali prosimy zgłaszać do Banku drogą mailową lub telefoniczną.

 

 

« wstecz

Kontakt

Mapa dojazdu

[obiekt mapy]

ul. Kartuska 3 83-340 Sierakowice
Tel.:  58-684-67-30
   58-681-65-22
Fax.: 58-684-67-39
E-mail: centrala@bssierakowice.pl
Kod SWIFT: GBWCPLPP