Szanowni Klienci,

Za nami kolejna edycja Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych przygotowanego przez „Strefę Gospodarki” w ogólnopolskim wydaniu „Dziennika Gazety Prawnej”.  Ranking ten poza aspektami ekonomicznymi oraz kadrowymi, ocenia także działania banków podejmowane na rzecz lokalnych społeczności.

Z przyjemnością pragniemy ogłosić, że Bank Spółdzielczy w Sierakowicach sukcesywnie poprawia swoje miejsce w rankingu już od kilku lat - zajął 8 miejsce w tegorocznym konkursie.

Wypowiedź Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Sierakowicach - Romana Dawidowskiego -  mogą Państwo przeczytać poniżej oraz w "Dzienniku Gazety Prawnej".

Przede wszystkim chciałbym bardzo serdecznie podziękować Kapitule za przyznanie nam zaszczytnego 8. miejsca w kolejnej już edycji Rankingu. Znalezienie się w tak znakomitej dziesiątce jest ogromnym wyróżnieniem. Cieszy mnie, że nasza codzienna praca została dostrzeżona i doceniona. Sukces jest zawsze efektem pracy zespołowej. Dlatego z tego miejsca dziękuję klientom i pracownikom Banku za zaangażowanie w dobie wyzwań i kryzysów. Każdy kryzys niesie zmianę, która stymuluje odkrywanie pokładów sił, które w nas drzemią, a których często nie byliśmy świadomi. Oprócz codziennej pracy i budowania siły Banku dostrzegamy potrzeby lokalnej społeczności, jak również potrzeby uchodźców z Ukrainy. Gratuluję pozostałym bankom i ich Prezesom, które znalazły się w rankingu. Życzę owocnej pracy i dalszych sukcesów.

Otrzymane wyróżnienie jest dla nas motywacją do dalszej pracy mającej na celu zapewnić wszystkim Klientom satysfakcjonujące usługi.

 

 

« wstecz

Kontakt

Mapa dojazdu

[obiekt mapy]

ul. Kartuska 3 83-340 Sierakowice
Tel.:  58-684-67-30
   58-681-65-22
Fax.: 58-684-67-39
E-mail: centrala@bssierakowice.pl
Kod SWIFT: GBWCPLPP